Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
