Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Updates
bg: Промени

en: All
bg: Всички

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Profile
bg: Профил

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Profiles
bg: Профили
