Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Groups
eo: Grupoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: All
eo: Ĉiuj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Profile
eo: Profilo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Profiles
eo: Profiloj
