Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: settings
eu: ezarpenak

en: All
eu: Guztiak

en: Group name
eu: Talde izena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Profile
eu: Profila

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Limit
eu: Muga

en: Query
eu: Kontsulta

en: Profiles
eu: Profilak

en: Creator
eu: Sortzailea
