Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: created
gl: creado

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: settings
gl: opcións

en: All
gl: Todo

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Profile
gl: Perfil

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Limit
gl: Límite

en: Query
gl: Consulta

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Creator
gl: Creador
