Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: created
gu: રચાયું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: GUID
gu: જીયુઆઇડી

en: All
gu: બધા

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Limit
gu: મર્યાદા
