Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Tags
hi: उपनाम

en: created
hi: बनाया

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: All
hi: सभी

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Limit
hi: सीमा
