Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Tags
it: Etichette

en: created
it: Creato

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: settings
it: impostazioni

en: All
it: Tutti

en: Filter by
it: Filtra per

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Profile
it: Profilo

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Limit
it: Limite

en: Profiles
it: Profili

en: Creator
it: Utente
