Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: All
km: ទាំងអស់

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Profiles
km: ទម្រង់
