Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Groups
pt: Grupos

en: Group
pt: Grupo

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: None
pt: Nenhum

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: settings
pt: Configurações

en: All
pt: Todos

en: Filter by
pt: Filtrar por

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Profile
pt: Perfil

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Limit
pt: Limite

en: Query
pt: Consulta
