Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: All
se: Buot

en: Go to
se: Mana
