Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: All
th: ทั้งหมด

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Limit
th: จำกัด

en: Query
th: สอบถาม

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Creator
th: ผู้สร้าง
