Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Tags
tr: Etiketler

en: created
tr: oluşturulma

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: settings
tr: ayarlar

en: All
tr: Tümü

en: Filter by
tr: Filtrele:

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Profile
tr: Profil

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Limit
tr: Sınır

en: Query
tr: Sorgu

en: Profiles
tr: Profiller
