Public Media Platform API Integration (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Tags
uk: Теґи

en: created
uk: створений

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: settings
uk: налаштування

en: Updates
uk: Оновлення

en: All
uk: Все

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Group name
uk: Назва групи

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Profile
uk: Профіль

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Query
uk: Запит

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Edit Group
uk: Редагувати групу

en: Delete Group
uk: Вилучити групу

en: Profiles
uk: Профілі

en: Creator
uk: Автор

en: Platform
uk: Платформа

en: Go to
uk: Перейти

en: Queries
uk: Запити

en: Search text
uk: Шукати текст

en: Pull
uk: Тягнути

en: Cache bin
uk: Сегмент кешу

en: entities
uk: сутності
