Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: settings
af: verstellings

en: All
af: Alle

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Profiles
af: Profiele
