Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Tags
cs: Štítky

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: settings
cs: nastavení

en: All
cs: Vše

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Profile
cs: Profil

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Query
cs: Dotaz

en: Profiles
cs: Profily
