Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Tags
hu: Címkék

en: created
hu: létrehozva

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: settings
hu: beállítások

en: Updates
hu: Frissítések

en: All
hu: Mind

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Profile
hu: Profil

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Limit
hu: Korlát

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Profiles
hu: Profilok

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Queries
hu: Lekérdezések

en: Pull
hu: Behúzás

en: mappings
hu: leképzések

en: entities
hu: entitások
