Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Tags
id: Tag

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: settings
id: pengaturan

en: All
id: Semua

en: Filter by
id: Filter dengan

en: Anonymous
id: Anonim

en: Profile
id: Profil

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Limit
id: Batas

en: Query
id: Kueri

en: Profiles
id: Profil

en: Platform
id: Perangkat
