Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Tags
is: Efnisorð

en: created
is: stofnað

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: settings
is: stillingar

en: Updates
is: Uppfærslur

en: All
is: Allt

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Creator
is: Stofnandi
