Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: settings
jv: setelan

en: All
jv: Kabèh

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Profile
jv: Profil

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Profiles
jv: Profil
