Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Profile
ka: პროფილი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
