Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: All
kk: Барлық

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Profiles
kk: Профильдер
