Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Updates
kn: ಅಪ್‍ಡೇಟ್‍ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
