Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Search
mg: Karoka
