Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: All
mn: Бүгд

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
