Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: settings
oc: paramètres

en: All
oc: Tot

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Profile
oc: Perfil

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Query
oc: Requèsta

en: Profiles
oc: Perfils
