Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
