Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: settings
ps: امستنې

en: All
ps: ټول

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Query
ps: پوښتنه
