Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: All
si: සියල්ල
