Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: All
sl: Vsi

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Profile
sl: Profil

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Profiles
sl: profili
