Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: settings
sq: rregullimet

en: All
sq: Të gjitha

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Profile
sq: Profili

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Profiles
sq: Profilet
