Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Tags
sv: Etiketter

en: created
sv: skapad

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: settings
sv: inställningar

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: All
sv: Alla

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Profile
sv: Profil

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Limit
sv: Begränsning

en: Query
sv: Databasfråga

en: Profiles
sv: Profiler

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Go to
sv: Gå till

en: API Settings
sv: API-inställningar
