Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: All
ta: எல்லா

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Limit
ta: எல்லை

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்
