Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Tags
vi: Thẻ

en: created
vi: đã tạo

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: settings
vi: các thiết lập

en: Updates
vi: Cập nhật

en: All
vi: Tất cả

en: Filter by
vi: Lọc theo

en: Group name
vi: Tên nhóm

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Query
vi: Truy vấn

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: Go to
vi: Đi tới

en: Pull
vi: Kéo
