Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Help
am: እርዳታ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
