Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: All
bo: ཡོངས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད
