Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Groups
de: Gruppen

en: Group
de: Gruppe

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: created
de: erstellt

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: settings
de: Einstellungen

en: Help
de: Hilfe

en: Updates
de: Aktualisierungen

en: All
de: Alle

en: Filter by
de: Filtern nach

en: Group name
de: Gruppenname

en: Anonymous
de: Gast

en: Profile
de: Profil

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Limit
de: Begrenzung

en: Query
de: Abfrage

en: Add Group
de: Gruppe hinzufügen

en: Edit Group
de: Gruppe bearbeiten

en: Delete Group
de: Gruppe löschen

en: Profiles
de: Profile

en: Creator
de: Urheber

en: Text search
de: Textsuche

en: Platform
de: Plattform

en: Go to
de: Gehe zu

en: Queries
de: Anfragen

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Pull
de: Ziehen

en: Cache bin
de: Cache-Bin

en: entities
de: Entitäten
