Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: created
fa: ایجاد شده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: راهنما

en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

en: All
fa: همه

en: Filter by
fa: فیلتر بر اساس

en: Group name
fa: نام گروه

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Profile
fa: نمایه

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Limit
fa: محدوده

en: Query
fa: پرس و جو

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Creator
fa: سازنده
