Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: created
fi: luotu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: settings
fi: asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Updates
fi: Päivitykset

en: All
fi: Kaikki

en: Filter by
fi: Suodata

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Profile
fi: Profiili

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Query
fi: Kysely

en: Add Group
fi: Lisää ryhmä

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Creator
fi: Luoja

en: entities
fi: entiteettiä
