Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: All
hr: Svi

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Profile
hr: Profil

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Profiles
hr: Profili
