Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Help
hy: Օգնություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
