Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: created
ja: 作成日

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: All
ja: すべて

en: Filter by
ja: フィルター

en: Group name
ja: グループ名

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Profile
ja: プロフィール

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Limit
ja: 制限

en: Query
ja: クエリー

en: Add Group
ja: グループを追加

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Creator
ja: 作者
