Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Help
ku: یارمەتی

en: All
ku: هەموو

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
