Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
