Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: created
ro: creat

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: settings
ro: setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Updates
ro: Actualizări

en: All
ro: Toate

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Profile
ro: Profil

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Limit
ro: Limită

en: Query
ro: Interogare

en: Profiles
ro: Profile

en: entities
ro: entități
