Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
