Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: settings
cy: gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: All
cy: I gyd

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Profile
cy: Proffil

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Limit
cy: Terfyn

en: Query
cy: Ymholiad

en: Profiles
cy: Proffilau
