Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: created
et: loodud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: settings
et: sätted

en: Help
et: Abi

en: Updates
et: Uuendused

en: All
et: Kõik

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Profile
et: Profiil

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Limit
et: Limiit

en: Query
et: Päring

en: Profiles
et: Profiilid

en: Creator
et: Looja
