Public Media Platform API Integration (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: settings
he: הגדרות

en: All
he: הכל

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Limit
he: גבול

en: Query
he: שאילתה

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים
