Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
